Upravit stránku

​Nabízíme vám ucelenou řadu videokonferenčních systémů Polycom. Tyto přístroje jsou koncipované pro různé operační systémy, jako je iOS, Windows i Android. Vytvoříte s nimi videokonference všech velikostí, od personálních sdělení a malá skupinová řešení až po videokonferenci pro velký počet účastníků.

Na všechny případy jsou totiž systémy Polycom připravené. Moderní přístroje pro videokonference Polycom také podporují řadu integrací aplikací a systémů třetích stran. Videokonference s těmito systémy probíhají v maximální možné kvalitě obrazu i zvuku. Rádi vám navrhneme řešení, které bude vhodné přesně pro vaši firmu.

Personální systémy

RealPresence Desktop, RealPresence Mobile​

  • Jde o software pro PC, MacOS a mobilní zařízení s podporou videokonferenčních spojení pomocí standardizovaných protokolů SIP/H.323
  • Nasdílíte s nimi prezentace i jiný obsah PC
  • Systém se vyznačuje vysokou úrovní zabezpečení pomocí šifrování hovorů

HDX4000

  • Tento systém má integrovaný monitor pro videokonferenční hovory v maximální kvalitě pro malé skupiny.

Produktové datasheety

Prohlédněte si katalogové listy a dokumentaci videokonferenčních systémů Polycom. V případě zájmu vám rádi vytvoříme cenovou nabídku zdarma.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti