Upravit stránku

Společnost innovaphone hraje důležitou roli ve vývoji IP telefonie již od dob svého založení v roce 1997. Do portfolia zařízení pro kompletní řešení firemní komunikace patří innovaphone IP PBX, VoIP brány, IP telefony a IP adaptéry. Produkty innovaphone jsou vhodné pro podniky všech velikostí a přizpůsobí se všem požadavkům. Vždy totiž máte možnost individuálně dovybavit budoucí pracoviště o komponenty Unifed Communications nebo další doplňkové aplikace.

IP telefony této značky mají vlastní operační systém, vyvinutý na míru zařízením. Systém je tak vytvořen s ohledem na požadavky komunikace. Zařízení této značky jsou proto spolehlivá, stabilní a nabízí flexibilní řešení. Produkty společnosti innovaphone jsou dostupné pouze prostřednictvím sítě autorizovaných distributorů a prodejců, do kterých patří i naše společnost.

Výhody produktů innovaphone

  • Operační systém vyvinutý s ohledem na hardware zařízení.
  • Možnost výstavby distribuované PBX pro zajištění maximální dostupnosti a bezpečnosti.
  • Možnost rozšíření o komponenty Unifed Communications.
  • Podpora všech důležitých funkcí od přepojení hovoru přes třístrannou konferenci až po zaparkování a odparkování hovoru.

Přečtěte si více o telefonních ústřednách innovaphone

Produkty innovaphonepdf7.24 MB

Produktový katalog 2015/2016

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti